blog_istanbul_paslanmaz_korkuluk.jpeg

İstanbul Paslanmaz Korkuluk

İstanbul Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz korkuluk doğa dostu olması yağmur kar gibi doğal afetlere uygun olmasının en büyük nedeni kromdan üretilmesidir. Paslanmaz korkuluk kromdan üretilmesi sayesinde hava ile arasında bir tabaka oluşturur. Bu tabaka hava ile çelik arasında koruma oluşturur. Tabaka sayesine çelikte paslanma olmaz. Paslanmaz korkuluk ilk günden bu yana devamlı olarak büyüyen İstanbul Özkayalar’da bir numara olmayı başarmıştır. Tüm dış mekan koşullarında kullanımı gerçekleştirilen ürünlerde olduğu gibi korkuluklar içinde mutlaka bu koşullara uygunluk çok önemlidir. Uzun ömürlü ve aynı zamanda da sık sık bakım gerektirmeden bir kullanım için günümüzde İstanbul Özkaylar Paslanmaz korkuluk modelleri kullanılıyor. Balkonlara, bahçelere, merdivenlere ve iç mekan dekorasyonlarına yönelik olarak paslanmaz korkuluk modelleri kullanılmaktadır. İstanbul Özkayalar paslanmaz korkuluk son derece şık tasarımları ile görsel açıdan da kullanıldığı mekanlara değer katmayı başarıyor. Bu nedenle de günümüzde pek çok dekorasyon çalışmasında da oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. Kaliteli dayanıklılıkları ve şık tasarımlarına rağmen paslanmaz korkuluk fiyatları uygun olmasıyla da herkesin rahatlıkla bu özelliklerinden yararlanabilme şansına sahip olmasını sağlamaktadır.

Çevre Dostu Paslanmaz

Tasarımlarında sürdürülebilir malzemeler kullanmak isteyen mimarlar için paslanmaz çelik mükemmel bir seçimdir. Paslanmaz çelik %100 geri dönüştürülebilir ve kalitesini kaybetmeden daha fazla çelik malzeme yapmak için geri dönüştürülebilir. Sadece sürdürülebilir kaynaklardan oluşturulmakla kalmaz, mimari projelerde kullanılan paslanmaz çeliğin %92'si yeniden kullanılır ve geri dönüştürülür. Paslanmaz çelik, çevre dostu olmakla birlikte performans işaretini karşılayan kaliteli bir malzeme olduğunu kanıtlar.

Estetik Paslanmaz Çelik

Paslanmaz korkuluklar, herhangi bir çağdaş tasarıma şık ve modern bir estetik sunar. Kolayca zarar görmezler ve aşınmazlar, tasarımınızın daha uzun süre görsel olarak hoş kalmasını sağlarlar. Bu korkuluklar tipik olarak çok çeşitli tasarım seçeneklerinde sunulmaktadır. Tercihiniz ne olursa olsun, paslanmaz korkuluk buna uyacak şekilde özelleştirilebilir. Basit tasarımı, cam, kablo ve paneller dahil olmak üzere çeşitli dolgu seçenekleriyle iyi uyum sağlamasına olanak tanır.