blog_istanbul_paslanmaz_korkuluk.jpeg

İstanbul Paslanmaz Korkuluk

İstanbul Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz korkuluk doğa dostu olması yağmur kar gibi doğal afetlere uygun olmasının en büyük nedeni kromdan üretilmesidir. Paslanmaz korkuluk kromdan üretilmesi sayesinde hava ile arasında bir tabaka oluşturur. Bu tabaka hava ile çelik arasında koruma oluşturur. Tabaka sayesine çelikte paslanma olmaz. Paslanmaz korkuluk ilk günden bu yana devamlı olarak büyüyen İstanbul Özkayalar’da bir numara olmayı başarmıştır. Tüm dış mekan koşullarında kullanımı gerçekleştirilen ürünlerde olduğu gibi korkuluklar içinde mutlaka bu koşullara uygunluk çok önemlidir. Uzun ömürlü ve aynı zamanda da sık sık bakım gerektirmeden bir kullanım için günümüzde İstanbul Özkayalar Paslanmaz korkuluk modelleri kullanılıyor. Balkonlara, bahçelere, merdivenlere ve iç mekan dekorasyonlarına yönelik olarak paslanmaz korkuluk modelleri kullanılmaktadır. İstanbul Özkayalar paslanmaz korkuluk son derece şık tasarımları ile görsel açıdan da kullanıldığı mekanlara değer katmayı başarıyor. Bu nedenle de günümüzde pek çok dekorasyon çalışmasında da oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. Kaliteli dayanıklılıkları ve şık tasarımlarına rağmen paslanmaz korkuluk fiyatları uygun olmasıyla da herkesin rahatlıkla bu özelliklerinden yararlanabilme şansına sahip olmasını sağlamaktadır. Hem dayankılı hemde uzun yıllar kullanılabilen paslanmaz korkuluklar son dönemin en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olmuştur. Uygulama sağlanacak alana özel ölçüde üretilen paslanmaz korkuluklar bir çok modelden oluşmaktadır. Özkayalar Paslanmaz Uygulama olarak müşterilerimizin güvenliğini sağlarken, yaşam alanlarına da şıklık kazandırıyoruz. Özkayalar Paslanmaz Uygulama olarak alanında uzman ekibimiz ile İstanbul Paslanmaz Uygulama için keşif yaparak sizlere uygun çözümler sağlıyoruz. Zamanında teslimatımız sözü ile kısa sürede güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

 Paslanmaz korkuluk özellikleri

  • Paslanmaya karşı dirençli olması
  • Cam ve ahşap gibi diğer uygulamalarla cok rahat kullanılabilmesi
  • Model seçeneğinin oldukça çok olması
  • Paslanmaya karşı dayanıklıdır
  • Her türlü mekana kurulabilmesi
  • Isıdan etkilenmez
  • Geri dönüştürülebilir

 İstanbul paslanmaz korkuluk imalatında tecrübesine dayanan haliyle çalışmalarına yön vermeye devam eden Özkayalar Paslanmaz Uygulama dış cephe dizaynı ve dekorasyonu konusundaki ustalığını burada da devam ettirerek paslanmaz, uzun ömür vaadinde bulunan çelik korkuluk örneklerini gerek özel alanlar gerekse topluma açık alanlarda uygulamaya devam etmektedir. Tavsiye edilebilecek bir şirketler arasında kuşkusuz önde gelen Özkayalar Paslanmaz Uygulama , müşterilerine daima müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hizmet götürerek İstanbul'un her bölgesine ulaşım sağlamaktadır. Bütün bu özelliklerin bir arada düşünüldüğü takdirde, yüzeyli korkulukların daima parlak, daima uzun ömürlü ve sel, taşkın gibi aşırı yağmurlu havalarda bile paslanmaz korkulukların imal edilmesini garanti etmektedir.

Çevre Dostu Paslanmaz

Tasarımlarında sürdürülebilir malzemeler kullanmak isteyen mimarlar için paslanmaz çelik mükemmel bir seçimdir. Paslanmaz çelik %100 geri dönüştürülebilir ve kalitesini kaybetmeden daha fazla çelik malzeme yapmak için geri dönüştürülebilir. Sadece sürdürülebilir kaynaklardan oluşturulmakla kalmaz, mimari projelerde kullanılan paslanmaz çeliğin %92'si yeniden kullanılır ve geri dönüştürülür. Paslanmaz çelik, çevre dostu olmakla birlikte performans işaretini karşılayan kaliteli bir malzeme olduğunu kanıtlar.

Estetik Paslanmaz Çelik

Paslanmaz korkuluklar, herhangi bir çağdaş tasarıma şık ve modern bir estetik sunar. Kolayca zarar görmezler ve aşınmazlar, tasarımınızın daha uzun süre görsel olarak hoş kalmasını sağlarlar. Bu korkuluklar tipik olarak çok çeşitli tasarım seçeneklerinde sunulmaktadır. Tercihiniz ne olursa olsun, paslanmaz korkuluk buna uyacak şekilde özelleştirilebilir. Basit tasarımı, cam, kablo ve paneller dahil olmak üzere çeşitli dolgu seçenekleriyle iyi uyum sağlamasına olanak tanır.