blog_paslanmaz_1.jpeg

İstanbul Paslanmaz Korkuluklar

İstanbul Paslanmaz Korkuluk

Özkayalar Paslanmaz Uygulama olarak İstanbul paslanmaz korkuluk alanında özgün tasarımlarla sizlere hizmet veriyoruz. İstanbul paslanmaz korkuluk imalatını kendi atölyemizde yapıyoruz. Proje bazlı çalışmalarımız ve paslanmaz korkuluk uygulamaları ile merdiven korkulukları , balkon korkulukları bahçe ve giriş korkulukları kullanım alanlarıdır. Paslanmaz metal korkulukların kullanım alanları daha çok sık ve sağlıklı olduğu için tercih edilir. Modern ve şıklığın yanında uzun yıllar boyu kullanım imkanı sağlar. İstanbul paslanmaz korkuluk uzun yıllar deforme olmadan özelliğini koruması insan hayatı için büyük bir önem taşır. Paslanmaz korkuluk modellerinde Özkayalar Paslanmaz Uygulama olarak okul korkulukları, teras korkulukları, parapet üstü korkulukları ve duvar tutamakları olmak üzere birçok çeşidi mevcuttur.

Paslanmaz Korkuluk Uygulamaları

Tüm dış mekan koşullarında kullanımı gerçekleştirilen ürünlerde olduğu gibi paslanmaz korkuluklar içinde mutlaka bu koşullara uygunluk çok önemlidir. Uzun ömürlü ve aynı zamanda da sık sık bakım gerektirmeden bir kullanım için günümüzde İstanbul paslanmaz korkuluk modelleri kullanılıyor. Balkonlara, bahçelere, merdivenlere ve iç mekan dekorasyonlarına yönelik olarak paslanmaz korkuluk modelleri kullanılmaktadır. Özkayalar Paslanmaz Uygulama son derece şık tasarımları ile görsel açıdan da kullanıldığı mekanlara değer katmayı başarıyor. Bu nedenle de günümüzde pek çok dekorasyon çalışmasında da oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. Kaliteli dayanıklılıkları ve şık tasarımlarına rağmen paslanmaz korkuluk fiyatları uygun olmasıyla da herkesin rahatlıkla bu özelliklerinden yararlanabilme şansına sahip olmasını sağlamaktadır.

Paslanmaz Korkuluk Özellikleri

Paslanmaz korkuluklar boya istemeyen görünümü sayesinde uzun yıllar ilk gün ki gibi görünüm sağlar. Bu da haliyle her yıl boya masrafından sizleri kurtaracaktır. Paslanmaz korkuluklar pas tutmaz, kir tutmaz ve çok kolay temizlenir. Ömrü uzundur, daimî kullanabilirsiniz. Paslanmaz korkulukları sıcak ve soğuk havalarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Korozyona uğraması pek mümkün değildir. Darbeler karşı dayanıklı ve sağlam malzemelerdir. Montajı iyi olmuş bir paslanmaz korkuluğu yerinden kaldırabilmek imkansızdır, sonsuz güven verir.