CAMLI PASLANMAZ KORKULUK

Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

İnsanların en temel ihtiyaçları arasında güvenlik yer almaktadır. Yaşam alanlarının güvenliği için alınabilecek birçok farklı önlem mevcuttur. Paslanmaz korkuluk tasarımları, bu önlemler arasında öncelikli sırada yer alıyor. Her alana uygun olarak tasarlanan paslanmaz korkuluk modelleri, kaza oranlarını en az seviyeye indirmektedir. Paslanmaz korkuluk tasarımları, güvenlik dışında estetik görüntüsüyle de mimari yapıların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

 

 Paslanmaz korkuluklar her tür hava şartlarına ve dış etkenlere karşı üstün dayanıklılık sergilemektedirler. Paslanmaz korkuluk modellerini iç ya da dış mekanlarda uzun seneler güvenle kullanabilirsiniz. Temizlik ve bakım gerektirmeden kullanılabiliyor olması, paslanmaz korkulukların ilk günkü görüntüsünü korumaya devam etmesini sağlıyor.


Paslanmaz Korkuluk Modelleri Nasıl Uygulanır

Paslanmaz korkuluk modelleri, standart ölçülerin dışında ihtiyaca yönelik özel ölçülerde de üretilebilmektedir. Bunun için alanda inceleme yapan uzman ekip, en etkili çözümlerle sizlere destek olmaktadır. En uygun fiyat ve kaliteli işçiliklerle siz de hem güvenilir hem estetik yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Paslanmaz Cam Korkuluk

Paslanmaz Korkuluk Sistemleri içinde en çok tercih edilen modellerden birisi de CAMLI PASLANMAZ KORKULUK sistemleridir. Camların Lamine ve Temperli kullanılmasıyla şık görünün sayesinde güvenlikte ön planda tutulmuştur. Özkayalar Paslanmaz olarak uygulamalarımızda hassas ve özenli işçilik, A kalite malzeme ve zamanında teslim yaparak uzun yıllardır CAMLI PASLANMAZ KORKULUK modellerinde tercih sebebi olmaktayız.

Şık görünümün yanında aslında herkes yaşam alanının güvenilir malzemelerle, sağlıklı malzeme kullanımıyla, kolay temizlenebilirken hijyenikte olmasına önem verir. Bu anlamda cam korkuluk sistemleri nokta atıştır. Bu sistemler ofislerde, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve konutlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Paslanmaz çelik malzemenin camla bir araya gelerek oluşturduğu bu sistemler, son derece şık, güvenilir ve modern çizgilere sahiptir.