DİK ŞERİTLİ PASLANMAZ KORKULUK

Paslanmaz Korkuluk Özellikleri

İnsanların en temel ihtiyaçları arasında güvenlik yer almaktadır. Yaşam alanlarının güvenliği için alınabilecek birçok farklı önlem mevcuttur. Paslanmaz korkuluk tasarımları, bu önlemler arasında öncelikli sırada yer alıyor. Her alana uygun olarak tasarlanan paslanmaz korkuluk modelleri, kaza oranlarını en az seviyeye indirmektedir. Paslanmaz korkuluk tasarımları, güvenlik dışında estetik görüntüsüyle de mimari yapıların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

 

Paslanmaz korkuluklar her tür hava şartlarına ve dış etkenlere karşı üstün dayanıklılık sergilemektedirler. Paslanmaz korkuluk modellerini iç ya da dış mekanlarda uzun seneler güvenle kullanabilirsiniz. Temizlik ve bakım gerektirmeden kullanılabiliyor olması, paslanmaz korkulukların ilk günkü görüntüsünü korumaya devam etmesini sağlıyor.

 

Paslanmaz korkuluklar gerek iç mekanlarda gerekse balkon, teras ve bahçe gibi dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yağıştan etkilenmez, kaynaklı olduğu için darbelere karşı dayanıklıdır. Sağlamlık bakımındansa ilk sıralarda yer alır. Tabi ki sağlam ve uzun ömürlü olduğu kadar estetik görünüme de sahiptir.

  • v  Paslanmaya karşı dirençli olması
  • v  Cam ve ahşap gibi diğer uygulamalarla cok rahat kullanılabilmesi
  • v  Model seçeneğinin oldukça çok olması
  • v  Paslanmaya karşı dayanıklıdır.
  • v  Her türlü mekana kurulabilmesi.
  • v  Isıdan etkilenmez (yangın merdiveni olarak kullanılabilir)

Paslanmaz Korkuluk Yapımında Ustanın Önemi

Ürünleri kalitesi ne derece iyi olursa olsun bu işi uzmanlar tarafından gerçekleşmiyorsa başınıza büyük sıkıntılar açması büyük bir olanaktır.Montaj yapılırken özensiz ve yanlış bir montaj ürünün kalitesinin iç değeri kalmıyacaktır.Yani özensiz yapılan bir teras korkuluğu özensiz yapıldığı takdirde zamanla yerinden sökülmeye ve can güvenliğinizi tehdit etmeye başlıcaktır. Bu nedenle uzun yıllardır bu sektörde yer alamızın bize kattığı tecrübe ve eğitimli persolenimiz ile sorunsuz işlere başarmışızdır.Ayrıca bu işin uzun yıllardır yapan ustalarımız ile pratik bir şekilde zaman kaybı olmadan ve müşterimizin isteklerinide göz önünde bulundurarak korkulukları hassasiyet üretilip hazırlanıp montaj edilmektedir. Kurulduğumuz ilk günden beri vizyonumuz müşteri memnuniyetimizdir ve satış sonrası teknik desteğimiz ile  sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Paslanmaz Korkuluk Nelerde Kullanılır

Günümüzde Modern yaşamın içinde bir çok yerde karışımıza çıkmaktadır.Estetik görünmü ile modern inşaat sektöründe vazgeçilmezler arsında yer almaktadır.AVM,kamasal,alanlar,hastaneler,okullar, havalimanları,tren,metro istanyonları benzeri alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.Uzun ömürlü ve dayanıklı olması ve gerekli özeni gösterek ilk günkü gibi kalmasını sağlayabilirsiniz.

Paslanmaz Korkuluk Modelleri Nasıl Uygulanır

Paslanmaz korkuluk uygulaması yapılacak mekanın özelliklerine göre ekiplerimiz tarafından araştırması yapılarak uygulanıcak alana şıklık katıcak şekilde müşteri ile istekleri göz önüne alınarak özel tasarımlar ile korkuluk modelleri yapılmaktadır.Standartlandırılmış ölçülerde modellerde bulunmaktadır.Mimari tasarımlara görede ayarlanabilecek dizayna uygun modellerde bulunmaktadır.Paslanmaz korkuluk modelleri ölçüleri yerinde belirlendikten ve tasarımda kararı belirlendikten sonra imalatımızda özelliklerine göre üretilerek montaj hazır hale getirilir.Ekibimiz ile hassasiyet içinde montaj yapılarak kullanım haline getirilir.

Paslanmaz Merdiven Korkuluk

Paslanmaz korkuluk modelleri arasında olmassa olmazları arsında paslanmaz merdiven korkulukları yer almaktadır. Uzun süre kullanımı kolay temizliği ve ucuz bakım maliyeti sayesinde vazgeçilmez olmuştur.Paslanmaz merdiven korkuluğu şıklığı ve güvenirliği ile kendisini kanıtlamış olmasının yanı sıra konutlarda,okullarda,modern inşaat sektörlerinde tasarımları ile göz alıcı şıklığı herkesi etkilemeyi başarmıştır.Özkayalar paslanmaz kalitesiyle kendi imlatından üretilip ve ekimiz ile özenle montajı gerçekleştirilir.